Obor technika, technologie a doprava

24 618 291
ujetých km
1 723
zaměstnanců
1
automobilová rally
2
logistické společnosti

Technika, technologie a doprava v koncernu AGROFERT

Pozemní, stavební a dopravní technika, logistické služby a komplexní služby v oblasti zemědělských technologií v koncernu AGROFERT mají významnou roli v návaznosti na ostatní obory.

Koncern AGROFERT je jedním z nejvýznamnějších hráčů v oblasti zemědělské, stavební a dopravní techniky na českém, slovenském a maďarském trhu.

Jsme významným distributorem nové i použité zemědělské, stavební, dopravní a hasičské techniky. V této oblasti poskytujeme i komplexní servis.

V oboru logistiky jsme specialisty na pozemní přepravu zemědělských komodit, chemických produktů, dřeva, ale i mražených a čerstvých potravin v režimech fresh a ultra fresh. Disponujeme 13 crossdockovými pracovišti a rozsáhlou flotilou moderních dopravních prostředků. 

Poskytujeme také komplexní služby v oblasti zemědělských technologických investic, především v živočišné prvovýrobě a v obnovitelných zdrojích energie. Připravujeme koncepce a projekty a generální dodávky na klíč, včetně financování, montáží, provozního poradenství a servisu. 

Jsme významnými podporovateli motoristického sportu. Spoluorganizujeme Agrotec Rally Hustopeče, která je nedílnou součástí Mezinárodního mistrovství ČR, Českého poháru v rally a je zařazena v kalendáři Evropské trofeje.