AGROTEC a.s.

Společnost AGROTEC a. s. vznikla v roce 1990. Za dobu své existence se stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů zemědělské, stavební a dopravní techniky pro Českou a Slovenskou republiku. Celý soubor podnikatelských aktivit je kromě společnosti AGROTEC a. s. zajišťován pomocí společností AGRI CS a.s., AGROTEC servis s. r. o., AGRI CS Slovakia s. r. o. a BMC s. r. o. Všechny tyto subjekty jsou sdruženy ve skupině AGROTEC Group.

Filozofií skupiny AGROTEC Group je poskytovat komplexní služby tak, aby se zákazník mohl plně soustředit na svoje podnikání a byl v něm úspěšný. Spolupráce s AGROTEC Group zákazníkům přináší konkurenční výhodu. Proto zaměstnanci společnosti neustále pracují na tom, abych svojí prací co nejlépe pomáhali s výběrem, financováním i spolehlivým provozem veškeré techniky, kterou AGROTEC Group nabízí.

Od svého vzniku společnost AGROTEC a. s. vykazuje stabilní růst. Obrat celé skupiny obchodních společností již přesahuje 5 miliard Kč. Mnoho let úspěšného podnikání v silně konkurenčním prostředí a certifikace systému řízení kvality ISO 9001 dokazují, že svoji práci dělá společnost AGROTEC a. s. dobře.


Produkty

Nákladní automobily

, Fiat professional , Iveco

Osobní automobily

, Kia , Škoda , Suzuki

Stavební technika

, CASE , Cifa , New Holland

Zemědělská technika

, Amazone , Berthoud , Case , Kuhn , New Holland , Simba Great Plains

Působnost společnosti

  • Česká republika
  • Slovenská republika

Kontakt

AGROTEC a.s.

Technika, technologie a doprava
Brněnská 74, 69301 Hustopeče, Česká republika
IČ: 544957
Datová schránka: g2dccu5

E-mail: info@agrotec.cz
Telefon: +420519402111
Web: www.agrotec.cz