AGF Food Logistics, a.s.

AGF Food Logistics, a.s., je mladý člen koncernu AGROFERT. Společnost vznikla v roce 2013 a od té doby se etablovala jakožto silná přepravní společnost stojící na pevných základech. Její specializací je přeprava čerstvého (fresh a ultra fresh) zboží. Pro potřeby efektivní logistiky společnost AGF Food Logistics využívá vlastní distribuční systém, který výrazně šetří náklady, optimalizuje přepravní trasy a zkracuje dobu přepravy zboží na minimum.

Společnost AGF Food Logistics prvotně vznikla s cílem vyřešit a optimalizovat distribuci výrobků potravinářských společností koncernu AGROFERT. Ročně totiž například zajišťuje přepravu zhruba 120 tisíc tun masných výrobků a lahůdek. Kvalitní logistice společnosti pomáhá jak zmíněný vlastní systém řízení přepravy zboží, tak neustálá obnova vozového parku. Díky tomu může AGF Food Logistics, a.s., svým zákazníkům garantovat vrácení dodacích listů do 48 hodin od jejich převzetí.

Společnost je řízena z centrály v Kostelci, napříč Českou republikou ale využívá služeb 8 cross dockových center. Flotilu vozidel tvoří přes 90 vlastních vozů a zhruba 3 desítky externích vozidel. Pro společnost pracuje 180 zaměstnanců.


Působnost společnosti

  • Česká republika

Kontakt

AGF Food Logistics, a.s.

Technika, technologie a doprava
Kostelec 60, 588 61 Kostelec, Česká republika
IČ: 24151114
Datová schránka: awq47ih

E-mail: info@agf-foodlogistics.cz
Telefon: +420606772130
Web: www.agffoodlogistics.cz