Centrum organické chemie s.r.o.

Společnost Centrum organické chemie s.r.o. (dále jen COC) je výzkumnou organizací, která se zabývá organickou elektronikou. Jejím primárním cílem je provádět základní výzkum, aplikovaný výzkum či experimentální vývoj a šířit takto získané výsledky prostřednictvím transferu technologií, odborných publikací nebo výuky.

COC se zaměřuje především na pokročilou práci s organickými sloučeninami, které se vyznačují řadou zajímavých fyzikálních a chemických vlastností. Právě ony vlastnosti činí tyto chytré materiály nesmírně zajímavými. Jedná se o podnětné pole výzkumu s ohledem na možnosti využití výsledků v elektronice, fotovoltaice a dalších oborech.

Kromě jiného se COC se zabývá též problematikou π-π elektronových systémy, jež jsou využívány pro vědecké účely. Výzkumný program COC zahrnuje také procesy povrchových úprav materiálů, jejichž cílem je zlepšení jejich funkce či prodloužení životnosti.

V oblasti vědecké práce COC spolupracuje s řadou českých a zahraničních akademických institucí i s výrobními společnostmi.

Společnost Centrum organické chemie s.r.o. je držitelem certifikace ISO 9001:2008.

 

Produkty

Organická chemie

, Zákaznické systésy

Působnost společnosti

  • Česká republika
  • celá Evropská unie

Kontakt

Centrum organické chemie s.r.o.

Chemie
Rybitví 296, 53354 Rybitví, Česká republika
IČ: 28778758
Datová schránka: 48nef9t

E-mail: lubomir.kubac@cocltd.cz
Telefon: +420466822610
Web: cocltd.cz/en/