ARBO, spol. s r.o.

Společnost ARBO, spol. s r.o., byla založena v roce 1991 se sídlem v obci Běšiny u Klatov. Již od počátku se společnost soustředila na prodej a servis zemědělské techniky. Jednalo se zejména o závěsné stroje předních evropských výrobců. Postupně byl sortiment rozšířen o technologie pro živočišnou výrobu nebo o traktorovou a sklízecí techniku. V roce 1996 společnost ARBO, spol. s r.o., získala výhradní zastoupení pro prodej strojů NEW HOLLAND v 10 okresech západních Čech. Toho roku začala též velmi těsná spolupráce se společností AGROTEC a.s. jakožto výhradním dovozcem zmíněné značky do České republiky. Od roku 2005 se společnost věnuje též dovozu a distribuci reverzních ventilátorů CleanFix německého výrobce HÄGELE, které jsou určeny pro zemědělskou, stavební, lesnickou a komunální techniku všech značek.

Společnost ARBO, spol. s r.o., v současnosti provozuje moderní prodejně servisní středisko v Klatovech a zároveň servisní a skladovací středisko v Janovicích nad Úhlavou. V současnosti v obou lokalitách pracuje přes 40 zaměstnanců. Od roku 2006 je držitelem certifikace ČSN EN ISO 9001:2001 a není jen výhradně obchodně servisní organizací, nýbrž poskytujeme široké zemědělské veřejnosti komplexní služby včetně poradenství či finančního servisu.

Společnost je od 1. ledna 2011 součástí koncernu AGROFERT, hlavní působnost se tak rozšířila na celý Plzeňský a Karlovarský kraj.


Produkty

Stavební technika

, Servis techniky

Zemědělská technika

, Amazone , Case , Kuhn , New Holland , Servis lesnické techniky , Traktory , Závěsná technika

Působnost společnosti

  • Česká republika

Kontakt

ARBO, spol. s r.o.

Oobchod
Hřbitovní 757, 33901 Klatovy, Česká republika
IČ: 40522172
Datová schránka: njqm25r

E-mail: arbo@arbo-kt.cz
Telefon: +420376375423
Web: www.arbo-kt.cz