Animalco a.s.

Společnost Animalco a.s. se sídlem v Praze je obchodní společností se zaměřením na zemědělské produkty, jejich dovoz či vývoz, tuzemský obchod i jeho zprostředkování. Společnost byla založena v roce 1990. V současnosti zaměstnává více než 40 pracovníků. Její obrat v roce 2014 činil téměř 5 miliard Kč.

Portfolio produktů tvoří živá chovná a jatečná zvířata, maso či potravinářské obaly. Společnost Animalco a.s. spolupracuje s největšími evropskými i světovými výrobci masa a masných produktů. Dovoz realizuje od předních výrobců masa z Evropské unie, Jižní Ameriky, Asie, Austrálie i Nového Zélandu. Dodávky zboží jsou zajištěny prostřednictvím logistického terminálu v Jirčanech nedaleko Prahy, a to včetně dopravy do provozovny kupujícího, případně je toto řešeno vlastním odběrem kupujícím přímo v místě logistického terminálu.

Společnost poskytuje také komplexní řešení a odborné poradenství při zásobování masem a masnou surovinou.


Produkty

Komodity živočišného původu

, Chovná selata , Jatečná prasata , Jatečné krávy a jalovice , Jateční býci , Plemenné jalovice

Maso

, Chlazená a mrazená drůbež celá , Chlazené a mrazené drůbeží díly , Chlazené a mrazené kuřecí droby , Chlazené kuřecí díly marinované , Chlazené kuřecí díly s grilovacím kořením , Drůbeží maso , Hovězí maso , Kachna, kachní díly , Koňské maso , Kuře, kuřecí díly , Měkké masové výrobky , Měkké masové výrobky krájené , Produkty bez lepku , Ryby , Slepice, slepičí díly , Tepelně opracovaná solená masa , Uzená masa , Vařené masové výrobky , Vepřové maso , Vnitřnosti a vedlejší jatečné produkty , Zvěřina

Ostatní

, Potravinářské obaly pro mlékárenskou výrobu , Potravinářské obaly pro uzenářskou výrobu

Působnost společnosti

  • Česká republika
  • celá Evropská unie

Kontakt

Animalco a.s.

Potravinářství
Na Kocínce 1, 160 41 Praha 6, Česká republika
IČ: 536458
Datová schránka: vbpcuf8

E-mail: info@animalco.cz
Telefon: +420220107111
Web: www.animalco.cz