AGRI CS a.s.

AGRI CS a.s. byla založena v roce 2001. Od doby svého vzniku si společnost vybudovala významné postavení na trhu jakožto výhradní dovozce techniky značek CASE IH, STEYR a SIMBA do České republiky.

Nejprve společnost AGRI CS a.s. dovážela pouze traktory a sklizňovou techniku značky CASE IH, postupem času však přibyly i další značky s cílem nabídnout zákazníkům kompletní nabídku techniky podle individuálních potřeb zemědělských subjektů a farem. V roce 2006 se nabídka rozšířila o stroje na zpracování půdy výrobce SIMBA Great Plains. Nejnovějším přírůstkem je zastoupení při prodeji strojů značky strojů na zpracování půdy GREAT PLAINS a stavebních strojů CASE Construction.

Jako výhradní dovozce v České republice zaštiťuje AGRI CS a.s. nejen samotný dovoz techniky, ale i veškeré technické služby, školení techniků, propagaci, dodávky náhradních dílů do dealerské sítě nebo související finanční služby. Zemědělská technika je zákazníkům distribuována prostřednictvím široké sítě prodejních středisek po celé České republice. Zároveň během let působení na trhu a díky prudkému nárůstu prodejů techniky, zejména traktorů CASE IH, bylo nutné rozdělit distribuci výrobků do dvou hlavních prodejních a servisních center společnosti. První z nich, centrum Hustopeče, zajišťuje služby pro prodejce a zákazníky východních Čech a Moravy. Druhé centrum v Tišicích u Mělníka zajišťuje tytéž služby pro ostatní části České republiky.


Produkty

Zemědělská technika

, Case , Simba Great Plains

Působnost společnosti

  • Česká republika

Kontakt

AGRI CS a.s.

Technika, technologie a doprava
Hybešova 62/14, 69301 Hustopeče, Česká republika
IČ: 26243334
Datová schránka: 9tzcmsz

E-mail: info@agrics.cz
Telefon: +420519402285
Web: www.agrics.cz