V Hustopečích mají nově dobíjecí stanice pro elektromobily

4. 9. 2023

Čerpací stanice AGROTEC Point v Hustopečích nabízí nově dobíjecí stanice pro elektromobily. K dispozici jsou dva stojany, u kterých se mohou zároveň nabíjet 4 auta. „Věřím, že další nabíjecí stanice v naší lokalitě pomůže v postupném rozšiřování infrastruktury a nebude trvat dlouho a elektromobilita se stane na silnicích standardem,“ uvedl generální ředitel AGROTEC Group Martin Rada.

Stanice jsou rychlonabíjecí, délka nabíjení se odvíjí v závislosti na konkrétním voze a jeho vlastnostech. Během nabíjení mohou řidiči využít zázemí čerpací stanice AGROTEC Point, která nedávno prošla rekonstrukcí. Kromě občerstvení zde najdete také boxy s dobíjením pro mobil, tablet nebo počítač.

K dispozici jsou dva stojany s konektorem DC, na kterých se mohou zároveň nabíjet 4 auta. Jeden stojan má DC výkon 150/75 kW, v závislosti na obsazenosti. Druhý disponuje DC výkonem 75 kW a UFC výkonem 225 kW.

Na stojanech najdou řidiči elektrovozů návod, jak při nabíjení elektrovozů postupovat. Stojany se ovládají jednoduše přes obrazovku.

Nabíjení lze zaplatit třemi metodami: zákaznickou kartou Chargee, skrze aplikaci Chargee nebo přes platební bránu Intercharge (QR kód je k dispozici přímo na nabíjecím stojanu).

DALŠÍ ZPRÁVY