Patříme mezi Top zaměstnavatele 2024

4. 3. 2024

Jsme hrdí na to, že v letošním ročníku soutěže TOP Zaměstnavatelé jsme se umístili v elitní desítce, konkrétně na 9. místě. Toto umístění je odrazem naší vášně pro budování pevných vztahů s mladou generací a naší aktivní role ve vzdělávacím sektoru. Pro nás tento úspěch neznamená jen číslo na papíře, ale je to důkaz, že jdeme správným směrem k tomu, aby nás nadějné mladé talenty vnímaly jako preferovaného zaměstnavatele.

Studie TOP Zaměstnavatelé, vedená Asociací studentů a absolventů, se zaměřuje na studenty vysokých i středních škol. Ve spolupráci s agenturou NIQ, vzdělávacími institucemi a firemními partnery tato studie poskytuje klíčové informace o nejlepších zaměstnavatelích a nabízí studentům přehled, kde by mohli najít svou budoucí kariéru. Zároveň dává firmám cenné tipy, jak se stát vyhledávanými zaměstnavateli.

Do 13. ročníku této unikátní studie se zapojilo více než 11 tisíc studentů českých vysokých škol a přes 4 tisíce středoškoláků. Výsledky jasně ukazují, že spolupráce s mladou generací je pro TOP zaměstnavatele klíčová a že zájem o společnou práci je vzájemný.

Doba, kdy byla tvorba značky zaměstnavatele vnímána pouze jako náklad, je dávno za námi. Dnes je aktivní rozvoj značky zaměstnavatele a práce s potenciálními uchazeči vnímán jako investice do budoucnosti. Pro některé zaměstnavatele to znamená nejen účast ve vzdělávacím procesu, ale i podporu škol již od nejnižších stupňů. Tento přístup nám dává jedinečnou příležitost nejen aktivně přispívat k formování příští generace expertů, ale také nám umožňuje stát se průkopníky v oblasti inovací a rozvoje na trhu práce.

DALŠÍ ZPRÁVY