I letos podporujeme záchranu zvířat z volné přírody

11. 1. 2023

Finanční dary jsou důležitou součástí fungování záchranných stanic, proto jsme se rozhodli podpořit již druhým rokem Záchrannou stanici a ekocentrum Pasíčka tvorbou dobročinných kalendářů. Kalendáře slaví úspěch ve všech věkových kategoriích, tento rok se podařilo vydat rovnou dva typy kalendáře, nástěnný a stolní. Díky prodeji dobročinného kalendáře vybrala Záchranná stanice na každoroční akci Vánoce se zvířaty statisíce korun.

Záchranu zvířat jsme chtěli podpořit více než pouze finančním darem. Záchranná stanici a ekocentrum Pasíčka pořádá spoustu ekovýchovných programů zejména pro děti, podporujeme tedy i tuto jejich činnost a vznikl tak edukační kalendář, ve kterém se navzájem doplňují poučné zajímavosti o zvířatech s originálními fotkami a kresbami.

Krom prodeje putovaly kalendáře i jako dar dětem v Dětské léčebně Vesna v Jánských lázních a také žákům a studentům ze základních škol a středních škol, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

AGROFERT vydal charitativní kalendář pro Pasíčka

Chcete také pomoci Záchranné stanici a ekocentru Pasíčka?

Pošlete libovolný příspěvek na č.ú. stanice: 1140400369/0800 nebo pošlete dárcovskou SMS na číslo 87 777 ve tvaru: DMS ZVIREVNOUZI PASICKA 30, DMS ZVIREVNOUZI PASICKA 60, DMS ZVIREVNOUZI PASICKA 90.

WEB FACEBOOK - INSTAGRAM

 

DALŠÍ ZPRÁVY